Helt fantastisk
Øjeblikkelig lettelse for tør og stram hud :) Har følelsen af sund og glad hud hele dagen og så dufter den af mild og frisk sæbe.
Kurven er tom!
Fragt og levering
{{model.shippingTotal.format || "0,00" }} kr.
Mærkevarerabat
-{{model.brandSavingsTotal.format}} kr.
Håndkøbslægemiddelrabat
-{{model.medicationSavingsTotal.format}} kr.
Gavekoderabat
-{{model.voucherDiscountTotal.format}} kr.
Total
{{model.total.format || "0,00" }} kr.
Heraf moms
{{model.taxTotal.format || "0,00" }} kr.
beroligende fugtighedscreme til tør og meget tør hud
Læs mere400 ml
V.nr.: 219571
kr. 209,50
Klubpris: 178,05 kr.
Log ind i kundeklubbben for at anmelde produktet. Har du spørgsmål til varen, kan du kontakte os på kundeservice@webapoteket.dk eller telefon 8785 1133 A-Derma Xeramega Confort Cream
Øjeblikkelig lettelse for tør og stram hud :) Har følelsen af sund og glad hud hele dagen og så dufter den af mild og frisk sæbe.
Cremen har en meget vedholdende og kraftig sæbeaftig parfymeduft som hænger ved i mange timer (+10), Ikke hvad jeg foventer mig af mildt parfymeret. Cremen er god, men ubrugelig hvis man forventer en mild duft.
Kære Anna - Tak for din anmeldelse - ønsker du en god fugtighedslotion uden parfume, vil jeg anbefale A-Derma Exomega Control lotion, den er helt uden duft. Venlig hilsen Anne/kundeservice